PERSONALIZACJA

Na życzenie naszych klientek oraz klientów realizujemy indywidualne zamówienia bądź personalizujemy biżuterię już dostępną w naszym sklepie, spośród każdej z oferowanych przez nas kategorii biżuterii.

Dużym powodzeniem cieszą się m.in.:

1. Biżuteria ślubna.

Jesteśmy w stanie wykonać biżuterię idealnie dopasowaną do stroju Panny Młodej. Odpowiedni dobór unikalnej biżuterii zapewnia oryginalny i niepowtarzalny, a przede wszystkim spójny wygląd w tym pięknym dniu, dlatego warto dobrze przemyśleć jej wybór.

Ponadto, jeśli wśród naszej oferty podoba Ci się naszyjnik z jednego zestawu, a kolczyki z innego, stworzymy dla Ciebie zestaw trzeci, złożony z wybranych przez Ciebie produktów.

Podobnie będzie, jeśli podoba Ci się któryś z produktów, lecz nie odpowiada Ci jego kolorystyka – napisz do nas, a my wykonamy go w wybranym przez Ciebie kolorze.

2. Biżuteria na prezent.

Wiele z nas lubi być obdarowywanym oraz obdarowywać innych. Jeszcze lepiej jest, gdy wręczany prezent jest przemyślany i będzie stanowił piękną pamiątkę.

Dobrym pomysłem jest wręczenie biżuterii wykonanej z myślą o bliskiej Ci osobie, odpowiadającej jej gustom oraz często symbolizującej uroczystość, z okazji której prezent został wręczony.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą kolekcją biżuterii z grawerunkiem – tak wykonana biżuteria będzie stanowiła doskonały prezent prosto z serca. Dla przyjaciółki, mamy, siostry czy ukochanej kobiety!

3. Biżuteria dla Ciebie.

Jakże często rezygnujemy z zakupu biżuterii, ponieważ nie podoba nam się jakiś jej detal. Z tego powodu umożliwiamy naszym klientom wnoszenie zmian do naszych wzorów a co za tym idzie – zakup biżuterii idealnie dopasowanej do ich potrzeb!

Z przyjemnością wykonamy biżuterię na każdą okazję, zarówno wieczorową, jak i biżuterię na co dzień.

Zamówienia indywidualne realizujemy w następujący sposób:

  1. Prosimy o wysłanie wiadomości z dokładnym opisem jaki przedmiot chcesz zamówić. Wszelkie rysunki bądź zdjęcia są bardzo pomocne.
  2. Po przeanalizowaniu otrzymanych informacji określamy czas wykonania biżuterii oraz jej cenę.
  3. Po zaakceptowaniu naszej oferty prosimy o wpłatę zadatku w wysokości 30% wartości zamówienia. Nie dotyczy to przedmiotów z opcją grawerunku, dostępnych obecnie w sklepie internetowym. (Pamiętaj, że w przypadku rezygnacji z zamówienia zadatek przepada na rzecz naszej firmy. Pokrywa on część kosztów związanych z zakupem potrzebnych materiałów, a także część kosztów czasu pracy poświęconego na realizację zamówienia).
  4. Gdy zamówienie jest gotowe, prosimy o zapłatę pozostałej kwoty zamówienia i wysyłamy biżuterię do Ciebie.

 

Zamówienia indywidualne realizujemy zwykle do 2 tygodni, pod warunkiem dostępności materiałów. Jeśli potrzebujesz otrzymać swoje zamówienie szybciej, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy czy jesteśmy w stanie je wykonać w podanym przez Ciebie terminie.

Sklep internetowy Shoper.pl