O nas - Sklep z biżuterią ręcznie robioną

Snow in Summer to marka oferująca szeroki wybór biżuterii wykonywanej ręcznie. Zajmujemy się tworzeniem oryginalnej biżuterii ślubnej, biżuterii wieczorowej, a także biżuterii idealnej do noszenia na co dzień. Duża część naszych produktów powstaje w niewielu egzemplarzach, co sprawia, że nasz sklep jest idealnym miejscem do sprawienia oryginalnego prezentu – zarówno dla bliskiej osoby, jak i dla siebie samej!

Dodatkowo, oferujemy szerokie możliwości personalizacji zamawianej biżuterii – od grawerowania, poprzez wprowadzanie zmian w oferowanych przez nas produktach aż do zamówień całkowicie indywidualnych! Powoduje to, iż zamówiona w naszym sklepie biżuteria może się stać jedynym w swoim rodzaju prezentem dla bliskiej Ci osoby, a szanse, że spotkacie osobę z podobnym przedmiotem są minimalne.

Nasza biżuteria jest dedykowana dla kobiet w każdym wieku. Do naszych klientek należą zarówno młode kobiety lubiące bawić się modą, jak i kobiety dojrzałe, które cenią sobie elegancję. Znajdziecie tutaj ręcznie robioną biżuterię na każdą okazję, zarówno tę idealną na co dzień, do pracy, jak i biżuterię wieczorową. Posiadamy w ofercie także szeroki wybór biżuterii ślubnej, a możliwość wprowadzania zmian gwarantuje idealne jej dopasowanie do wybranej przez Pannę Młodą sukni.

W zakresie biżuterii ślubnej oferujemy także współpracę dla Salonów Mody Ślubnej. Jesteśmy w stanie wykonać komplety dopasowane do sukien, jakie znajdują się w ofercie danego salonu, z dowolnie wybranych przez Państwo materiałów i surowców.

Posiadamy biuro w Szczecinie, dlatego też jeśli mieszkasz w pobliżu i chcesz się spotkać by odebrać zamówione produkty osobiście - zadzwoń lub napisz do nas i wtedy umówimy się na konkretny termin. Również jeśli chcesz przedyskutować np. szczegóły Twojej biżuterii ślubnej, możemy wcześniej się spotkać i je omówić!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Sklep internetowy Shoper.pl