Biżuteria ślubna - jaką wybrać?

Biżuteria ślubna jest bardzo ważnym elementem wyglądu Panny Młodej. Powinna być uwieńczeniem jej stylizacji, prawdziwą „wisienką na torcie” jej wizerunku.


Ogólne zasady doboru biżuterii do kształtu twarzy i typu sylwetki zostały opisane tutaj: http://www.snowinsummer.pl/pl/i/Jak-wybierac-bizuterie/25


Ponadto, do typu sylwetki będziesz na pewno również wybierać ślubną suknię, a jej odcień do typu swojej karnacji, koloru włosów itp.


Biżuteria jest dodatkiem, więc powinna być wybrana już po wyborze ślubnej sukni. Aby biżuteria ślubna spełniła swoją rolę, należy dobrze przemyśleć jej wybór, kierując się kilkoma prostymi zasadami.


Po pierwsze, trzymaj się jednego stylu. Wszystkie wybrane przez Ciebie elementy biżuterii muszą do siebie pasować, czyli być wykonane z tych samych materiałów.


Po drugie, zachowaj umiar. Przesadna ilość biżuterii sprawi, że osiągniesz efekt odwrotny do zamierzonego. Wybrane ozdoby zamiast podkreślić Twoją urodę, przytłoczą Cię i będziesz wyglądać jak przysłowiowa „choinka”. Rzadko kiedy założenie okazałych kolczyków, naszyjnika i bransoletki jednocześnie jest dobrym pomysłem. Dużo zależy od wybranej przez Ciebie sukni ślubnej – jeśli jest skromna, biżuteria może nadać jej charakteru, natomiast jeśli jest dodatkowo zdobiona i bardzo błyszcząca, trzeba szczególnie uważnie przemyśleć dobór ślubnej biżuterii, ale o tym za chwilę.


Po trzecie, pamiętaj aby Twój wizerunek był spójny. W tym celu wybierz biżuterię ślubną odpowiednio dopasowaną do koloru Twojej sukni oraz kształtu dekoltu.

 

BIŻUTERIA ŚLUBNA A KOLOR SUKNI ŚLUBNEJ
Suknia biała – najlepiej będzie do niej pasować biżuteria w kolorze czystej bieli, np. białe perły oraz transparentne kryształy – np. kryształy Swarovskiego w odcieniu „crystal” bądź biżuteria z kryształu górskiego.


Suknia ecru – tutaj dobrym wyborem będzie biżuteria w ciepłych odcieniach, np. kremowe perełki bądź kryształki Swarovskiego w odcieniu crystal z powłoką Aurora Borealis.


Suknia z kolorowym akcentem – jeśli wybrałaś suknię białą lub ecru z kolorowym akcentem (np. kolorowym ozdobnym paskiem), możesz podkreślić jego kolor, dobierając biżuterię w takim samym kolorze, np. czerwoną, fioletową lub niebieską. Również Pan Młody nie musi wówczas wybierać białego krawata, a zdecydować się na kolorowy!


Suknia kolorowa – dobrze będą wyglądały dodatki w podobnym kolorze bądź dodatki w odcieniu „crystal”.

 

BIŻUTERIA ŚLUBNA A KSZTAŁT DEKOLTU
Dekolt prosty – do takiego dekoltu będzie pasować praktycznie każdy rodzaj ślubnej biżuterii, zarówno klasyczne perełki, kolia z kryształków bądź naszyjnik z wisiorkiem. Mając tak duży wybór, zdecyduj się na taką biżuterię, w której czujesz się najlepiej i która doda charakteru wybranej przez Ciebie sukni.


Dekolt w kształcie serca – ten typ dekoltu również pozwala na dużą swobodę w wyborze biżuterii. Świetnie będą wyglądały naszyjniki w kształcie litery V lub Y, lecz dobrym pomysłem będzie także delikatny wisiorek na łańcuszku i bogate kolczyki.


Dekolt amerykański – jeśli ramiączko okalające szyję jest zdobione np. kryształkami, stanowi ono wówczas biżuterię samo w sobie i ubranie do niego dodatkowego naszyjnika może spowodować zdecydowany przesyt. W takim wypadku dobrym pomysłem będzie założenie okazałej bransoletki i dopasowanych kolczyków.


Dekolt V – do takiego dekoltu dobrze wygląda naszyjnik w kształcie litery V lub Y. Jak już wybierzemy naszyjnik, możemy do niego dobrać odpowiednie kolczyki i bransoletkę, by całość była spójna.


Dekolt zabudowany – przy takim dekolcie najlepiej zrezygnować z naszyjnika, natomiast wybrać ładne kolczyki i okazalszą bransoletkę.


Dekolt kwadratowy – najlepszym wyborem przy takim typie dekoltu będzie okrągły naszyjnik, naszyjnik z wisiorkiem, a do tego bransoletka lub kolczyki o dowolnej długości.

 

Biżuteria ślubna Snow in Summer
Zapraszamy do zapoznania się z biżuterią ślubną oferowaną w naszym sklepie: http://www.snowinsummer.pl/pl/c/Bizuteria-slubna-Snow/65/1


Aby pomóc przyszłym Pannom Młodym w osiągnięciu wymarzonego wizerunku w dniu ich ślubu, oferujemy także realizację zamówień indywidualnych, bądź personalizację biżuterii już dostępnej w sklepie. Co należy przez to rozumieć?


Na Twoje życzenie możemy zmienić zapięcia kolczyków na takie, w jakich czujesz się najwygodniej. Każdą z bransoletek lub naszyjników możemy wykonać w innym rozmiarze, a także kolorze! Możemy także zmienić któryś z naszych wzorów, tworząc nową biżuterię, zgodną z otrzymanymi od Ciebie wskazówkami.


Szczegóły dotyczące takich zamówień zostały opisane tutaj: http://www.snowinsummer.pl/pl/i/PERSONALIZACJA/18

Posiadamy biuro w Szczecinie, dlatego też jeśli mieszkasz w pobliżu i chcesz się spotkać by odebrać zamówione produkty osobiście - zadzwoń lub napisz do nas i wtedy umówimy się na konkretny termin. Również jeśli chcesz przedyskutować np. szczegóły Twojej biżuterii ślubnej, możemy wcześniej się spotkać i je omówić!


Jeśli masz pytania, napisz: biuro@snowinsummer.pl lub zadzwoń: 733-887-290.

Sklep internetowy Shoper.pl